Johan Andreas Kielland Aarnæs

17 Jun 1913 - ____

Father: Gustav Aarnes
Mother: Sigrid Kielland

Family 1 : Margrethe Strøm
  1.  Tore Mogens Aarnæs
  2.  Dag Aarnæs
  3.  Lasse Johan Aarnæs

                       __
                    __|
                   |  |__
 _Gustav Aarnes ___|
|                  |   __
|                  |__|
|                     |__
|
|--Johan Andreas Kielland Aarnæs 
|
|                      __
|                   __|
|                  |  |__
|_Sigrid Kielland _|
                   |   __
                   |__|
                      |__

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Hanna Ordila Faye Borgen

1800 - BEF 1817

Father: Christopher Faye
Mother: Maren Mathea Borgen


                                             _Giert Davidsen Faye _+
                        _Hans Gerhard Faye _|
                       |                    |_Anna Cathrine Pay ___+
 _Christopher Faye ____|
|                      |                     ______________________
|                      |_Ingeborg Faye _____|
|                                           |______________________
|
|--Hanna Ordila Faye Borgen 
|
|                                            ______________________
|                       _Andreas Borgen ____|
|                      |                    |______________________
|_Maren Mathea Borgen _|
                       |                     _Berent Cretz Heide __+
                       |_Susanne Heide _____|
                                            |_Maren Dorph _________+

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Agnethe Amunsdatter Braastad

1789 - ____

Father: Amund Hansen Braastad
Mother: Margrete Hansdatter Braastad


                                                                _____________________________
                                 _Hans Pedersen Braastad ______|
                                |                              |_____________________________
 _Amund Hansen Braastad ________|
|                               |                               _____________________________
|                               |_Agnete Paulsdatter Hage _____|
|                                                              |_____________________________
|
|--Agnethe Amunsdatter Braastad 
|
|                                                               _Haldor Endresen Braastad ___
|                                _Hans Haldorsen Braastad _____|
|                               |                              |_Marit Michelsdatter Ålstad _+
|_Margrete Hansdatter Braastad _|
                                |                               _____________________________
                                |_Margrete Jensdatter Sogstad _|
                                                               |_____________________________

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Oscar Wigo Johansen

[5014]

1866 - 1938

Family 1 : Anna Sofie Johansdatter Bjerkebæk
  1. +Mathea Karoline Oscarsdatter

       __
    __|
   |  |__
 __|
|  |   __
|  |__|
|     |__
|
|--Oscar Wigo Johansen 
|
|      __
|   __|
|  |  |__
|__|
   |   __
   |__|
      |__

INDEX

[5014] Barn:
1. Aase Petra Sofie 1897-1978,,
2. Mathea Karoline 1899-1981 (farmor til Anita Lervik),,
3. Sigrid Gunhilda 1901-1931,,
4. Johan Jacob 1902-1968,,
5. Sverre 1904-1982,,
6. Lilly Marie 1907-1964,,
7. Anna Margrete 1910-1993,,
8. Dagny Kristine 1912-1995,
9. Ingrid Elsa 1914-1990,
10. Odd Simon 1917-1993,
11. Liv Aurora 1919-1993,


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Margrethe Pallesdatter Juel

ABT 1520 - AFT ER 1567

Father: Palle Nielsen Juel
Mother: Anne Eriksdatter Vestenie

Family 1 : Jørgen Ovesen Skram
  1. +Ove Jørgensen Skram

                                                             _________________________________
                              _Niels Eriksen Juel __________|
                             |                              |_________________________________
 _Palle Nielsen Juel ________|
|                            |                               _Mogens Pedersen Glob ___________
|                            |_Else Mogensdatter Glob ______|
|                                                           |_Kirsten Nielsdatter Strangesen _
|
|--Margrethe Pallesdatter Juel 
|
|                                                            _Laurids Vestenie _______________
|                             _Erik Vestenie _______________|
|                            |                              |_Margrethe Munk _________________
|_Anne Eriksdatter Vestenie _|
                             |                               _________________________________
                             |_Anne Albrechtsdatter Barfod _|
                                                            |_________________________________

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Erik Iversen Lysgård

26 Jun 1782 - 1864

Father: Iver Eriksen Lysgaard
Mother: Rønnaug Johannesdatter Waalen

Family 1 : Mari Iversdatter Bøe
  1.  Johannes Eriksen Lysgård
  2.  Iver Eriksen Lysgård
  3. +Anders Eriksen Lysgård
  4.  Johanne Eriksdatter Lysgård

                                                                 _Johannes Trondsen Moshus _______+
                                  _Erik Johannessen Jevne ______|
                                 |                              |_Kirsten Erichsdatter Jevne _____
 _Iver Eriksen Lysgaard _________|
|                                |                               _Iver Pedersen Bø _______________+
|                                |_Ingeborg Iversdatter Bø _____|
|                                                               |_Kari Johannesdatter Kongsli ____+
|
|--Erik Iversen Lysgård 
|
|                                                                _John Stenersen Volen ___________+
|                                 _Johannes Johnsen Waalen _____|
|                                |                              |_Rønnaug Johannesdatter Kongsli _+
|_Rønnaug Johannesdatter Waalen _|
                                 |                               _Iver Nilsson Brone _____________+
                                 |_Ingeborg Iversdatter Thomle _|
                                                                |_Marit Syversdatter Nes _________+

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Hans Bull Motzfeldt

1773 - 1827

Father: Ulrich Anton Motzfeldt
Mother: Birgitte Andrea Bull

Family 1 : Hedevig Susanne Amalia Rosbach
  1.  Børge Andreas Motzfeldt
  2. +Thale Abel Christine Motzfeldt

                                                                _Nicolai Motzfeld ___________+
                           _Peter Jacob Motzfeldt _____________|
                          |                                    |_Kristine Hansdatter Schade _
 _Ulrich Anton Motzfeldt _|
|                         |                                     _Axel Jørgensen Arenfeldt ___+
|                         |_Thale Marie Axelsdatter Arenfeldt _|
|                                                              |_Anne Stygge von Mühlheim ___+
|
|--Hans Bull Motzfeldt 
|
|                                                               _Anders Henriksen Bull ______+
|                          _Hans Bull _________________________|
|                         |                                    |_Birgitte Rosing ____________+
|_Birgitte Andrea Bull ___|
                          |                                     _Hans Ibsen _________________
                          |_Inger Christine Ibsen _____________|
                                                               |_Ingeborg Cathrine Meyer ____+

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Augustinus Danielsen Rognskog

1786 - 1786

Father: Daniel Augustinusen Rognskog
Mother: Berit Bastiansdatter With


                                                                    _Iver Olufsen Rognskog _____________+
                                 _Augustinus Iversen Rognskog _____|
                                |                                  |_Gjertrud Hansdatter Todal _________+
 _Daniel Augustinusen Rognskog _|
|                               |                                   _Sivert Iversen Sjøflot ____________+
|                               |_Margrethe Sivertsdatter Sjøflot _|
|                                                                  |_Maret Knutsdatter Sjøflot _________
|
|--Augustinus Danielsen Rognskog 
|
|                                                                   _Michel Bastiansen With ____________+
|                                _Bastian Michelsen With __________|
|                               |                                  |_Anna Catharina Henriksdatter Wulf _+
|_Berit Bastiansdatter With ____|
                                |                                   _Sivert Iversen Sjøflot ____________+
                                |_Maret Sivertsdatter Sjøflot _____|
                                                                   |_Maret Knutsdatter Sjøflot _________

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Anne Sparre

1579 - 12 Feb 1653

Father: Villum Jensen Grubbe Sparre
Mother: Maren Eriksdatter Basse

Family 1 : Laurids Eriksen Grubbe
  1. +Erik Grubbe

                                   __
                                __|
                               |  |__
 _Villum Jensen Grubbe Sparre _|
|                              |   __
|                              |__|
|                                 |__
|
|--Anne Sparre 
|
|                                  __
|                               __|
|                              |  |__
|_Maren Eriksdatter Basse _____|
                               |   __
                               |__|
                                  |__

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Anders Hansen Stabel

ABT 1505 - ABT 1585

Father: Hans Henriksen Stapel
Mother: Ingeborg


                                                  _Hans vam Stapel _
                          _Henrik Hansen Stapel _|
                         |                       |__________________
 _Hans Henriksen Stapel _|
|                        |                        __________________
|                        |_______________________|
|                                                |__________________
|
|--Anders Hansen Stabel 
|
|                                                 __________________
|                         _______________________|
|                        |                       |__________________
|_Ingeborg ______________|
                         |                        __________________
                         |_______________________|
                                                 |__________________

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .

Ole Ingebrigtsen Styrvold

1751 - 14 Oct 1819

Father: Ingebrigt Audunsen Styrvold
Mother: Marit Olsdatter

Family 1 : Marit Eriksdatter Engelsjord
  1.  Marit Olsdatter Styrvold
  2.  Ingebrigt Olsen Styrvold
  3. +Erik Olsen Styrvold

                                                                   ___________________________
                                _Audun Knudsen Horne _____________|
                               |                                  |___________________________
 _Ingebrigt Audunsen Styrvold _|
|                              |                                   _Ingebrigt Knudsen Klett __
|                              |_Gjertrud Ingebrigtsdatter Klett _|
|                                                                 |_Ingeborg Olsdatter Sneve _
|
|--Ole Ingebrigtsen Styrvold 
|
|                                                                  ___________________________
|                               _Ole Taraldsen Gorset ____________|
|                              |                                  |___________________________
|_Marit Olsdatter _____________|
                               |                                   ___________________________
                               |__________________________________|
                                                                  |___________________________

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 08/21/2020 12:57:25 .